ژل رویال چیست ؟

ژل رویال یک ماده طبیعی است که توسط زنبورهای سه تا پنج روزه تولید می‌شود. این ماده در واقع غذایی است که برای تغذیه ملکه زنبور عسل به کار می‌رود.

 
ترکیبات ژل رویال چیست ؟

لیپید، هیدروکسی، الیفاتیک و دکنوئیک اسید از مهم ترین اسیدهای چرب موجود در این ژل هستند. املاح معدنی مانند کلسیم، گوگرد، پتاسیم، سلنیوم، آهن، فسفر و ویتامین های گروه های E ، C ، A ، B از دیگر ترکیبات موجود در این ژل هستند که عموما دو تا چهار درصد حجم ژل را به خود اختصاص می دهند.

ژل رویال آیا به درمان نازایی کمک می کند ؟

استفاده از ژل رویال در بهبود مشکلات نازایی مانند کاهش کیفیت اسپرم و تنظیم هورمون‌های جنسی مردانه موثر است و در زنان باعث بهبود کیفیت تخمک می گردد.

ژل رویال چیه و به چه کاری میاد ؟

ژل رویال یکی از محصولات طبیعی و با ارزشی است که از عسل زنبورعسل تولید می‌شود و به عنوان یک ترکیب پربازده، در حوزه پزشکی نقش مهمی دارد. این ژل به دلیل خواص ضد التهابی، ضد باکتریایی و ضد قارچی خود، در بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از کاربردهای ژل رویال در پزشکی، در درمان برخی بیماری‌های پوستی مانند آکنه، خارش و التهاب است. خواص ضد التهابی این ژل می‌تواند به تسکین علائم این بیماری‌ها کمک کند و بهبود روند درمان را تسریع کند. علاوه بر این، ژل رویال می‌تواند در بهبود سلامتی قلب و عروق نیز موثر باشد.

 

تحقیقات نشان داده است که مصرف ژل رویال می‌تواند به کاهش فشار خون و تقویت عملکرد قلب کمک کند. همچنین، این ماده می‌تواند بهبود کارایی سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت کند.

 

به طور کلی، ژل رویال به عنوان یک محصول طبیعی و با خواص بی شمار، در حوزه پزشکی بسیار مفید است.

تحقیقات دانشمندان بر روی ژل رویال

Infertility treatment

درمان ناباروری

درمان و بهبود سرطان ها

مقالات و یافته های علمی روز دنیا در رابطه با روش های درمان، تغذیه و… بیماران سرطانی را دنبال کنید.

آشنایی با روش های درمانی

آشنایی با روش های مرسوم دنیا

جهت درمان و بهبود بیماری ها

ما روش های درمانی روز دنیا را به شما معرفی می کنیم.

تحقیق بیشتر با شماست ...

تازه های علمی دنیا در رابطه با درمان با ژل رویال

Group 27 min

وردپرس


لورم ایپسوم متن ساختگی

با تولید

وردپرس


لورم ایپسوم متن ساختگی

با تولید

36502e286bf89002345a440c0edd5e59 min

وردپرس


لورم ایپسوم متن ساختگی

با تولید

36502e286bf89002345a440c0edd5e59 1 min

وردپرس


لورم ایپسوم متن ساختگی

با تولید

Group 113 2 min

وردپرس


لورم ایپسوم متن ساختگی

با تولید

53+

مقالات ناباروری

81+

مقالات بهبود سرطان

500+

زیبایی و سلامت

درباره تیم سلامت و درمان

About Iran Woodmart team

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد
ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

blog post 1 150x150 1